Permanentní make-up rtů

Pomocí permanentního make-upu lze viditelně zvýraznit nebo zvětšit vaše rty, které následně vypadají krásnější a plnější. Rovněž je možno dorovnat různé asymetrie a vypadané části pigmentu, který se přibývajícím věkem ztrácí. Mnohdy si zákaznice přejí, aby rty vypadaly co nejpřirozeněji, k čemuž se používají barevné odstíny rovnající se skutečné barvě vašich rtů. Permanentní make-up si v poslední době vybudoval velkou popularitu u mladších I starších žen.

A co vy osobně od permanentního make-upu očekáváte?

Dva druhy permanentního make-upu rtů

Před aplikací je nutná přesná představa formy a barvy, kterou od těchto dvou způsobů tetování očekáváte. Lze vytvořit kontury nebo rty udělat plnými.

Konturovací permanentní make-up

Touto metodou podtrhujete přírodní konturu vašich rtů a je-li třeba spravíte asymetrii. Před aplikací se správný tvar předkreslí a takto jej můžeme společně prokonzultovat, popřípadě doupravit. Barva se zpravidla vybírá přírodní (barva rtů) a někdy lze dodat výraznější podbarvení.

Permanentní make-up plných rtů (stínování)

Tato metoda schová a koriguje jakékoliv defekty. Dělá rty plnější, výraznější a lesklejší. Většinou nemusíte již používat rtěnku, ale pro zkrášlení je velmi atraktivní lesk na rty. Barvu a odstín si většinou zvolíte sami. Můžete si donést I svůj nejoblíbenější odstín rtěnky. Těm, kteří si nevyberou sami, mohou volit z tabulky odstínů barev přímo na místě.

A ještě malé upozornění: Před aplikací jakéhokoliv tetování nepijte, prosím, kávu. Každý vypitý šálek může negativně ovlivnit výsledný efekt. Káva rozšiřuje cévy, podporuje krvácení a následné plné uchycení barevného pigmentu. Totéž platí pro alkohol.

Chtějte být krásné a nebojte se proto udělat první krok … překovat strach z bolesti, ta se dá velmi efektivně zvládnout pomocí anestetik, které se podívají formou mastí.